Duch Święty tym potężniej zaznaczy swe działanie w dziejach świata im częściej, goręcej i bardziej publicznie będzie wzywany.
św. Arnold Janssen

Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa

Aktualności

W Wigilię Święta Bożego Miłosierdzia członkowie Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa już tradycyjnie zgromadzili się w diecezjalnym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku. To doroczny Dzień Skupienia wspólnoty, który jest również połączony z udziałem w ostatnim dniu Nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Zebranych powitał ks. kan. dr Jacek Nogowski, diecezjalny duchowy opiekun wspólnoty. W słowie wprowadzenia kapłan podkreślił, że ten dzień dla wspólnoty jest szczególny, bo możemy zanurzać się w Bożym Miłosierdziu i wypraszać łaski szczególnie dla zatwardziałych grzeszników.

Czytaj więcej...

Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego 07–16/04/2023 r.
w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Diecezji Ełckiej w Ełku

07.04. - Dzień I: Wielki Piątek

15.00 - Nowenna: Modlitwa o miłosierdzie dla całej ludzkości

08.04. - Dzień II: Wielka Sobota

15.00 - Nowenna: Modlitwa o uświęcenie duchowieństwa i osób zakonnych

Czytaj więcej...

Komunikat Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa

Czcigodni Kapłani, Umiłowani w Chrystusie Koordynatorzy i Członkowie DNNUJ

Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa zaprasza na Dzień Skupienia, który odbędzie się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku dnia 15 kwietnia 2023 r. i będzie jednocześnie włączeniem się w dzień Nowenny przed uroczystością Bożego Miłosierdzia. W imieniu Kierownictwa zapraszam wszystkich Kapłanów, Opiekunów, Koordynatorów oraz członków Dzieła na wspólną modlitwę.

Plan Dnia Skupienia:

Czytaj więcej...

Umiłowana w Chrystusie Rodzino Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa

Bogu dziękujemy za XXI rok trwania w modlitewnym czuwaniu Dzieła Nieustannej Nowenny. Dla DNNUJ jest to czas modlitwy do Ducha Świętego i adoracji Najświętszego Sakramentu wspierając wszystkie dzieła Kościoła, szczególnie w naszej diecezji. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę o pokój na świecie i powołania poprzez udział we Mszy św. nabożeństwach, adoracji, różańcu oraz ofiarowaniu komunii św., postu i cierpienia w tych intencjach. Już dziś zapraszamy do Ełku na diecezjalny Dzień Skupienia, który odbędzie się 15 kwietnia 2023 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia od godz. 14.00.

Czytaj więcej...

Myśli wybrane

Mod­litwa nie po­lega na tym, żeby dużo myśleć, ale na tym, żeby bar­dzo kochać. - św. Teresa z Ávila

Z galerii