Duch Święty tym potężniej zaznaczy swe działanie w dziejach świata im częściej, goręcej i bardziej publicznie będzie wzywany.
św. Arnold Janssen

Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa

Szczęść Boże! Pragnę podzielić się swoją radością i spostrzeżeniem. Od momentu, kiedy zaczęłam modlić się Koronką ku czci Ducha Świętego, już w czwartym dniu Nowenny odczułam szczególną radość w sercu i lekkość. Podczas rozmowy z Duchem Świętym otrzymałam myśl, by podzielić się tą modlitwą z rodziną. Nie wiedziałam, jak to zrobić, lecz Pan przyszedł mi z pomocą. Zadzwoniłam do swego Księdza Proboszcza i przedstawiłam mu swoją myśl; zapytałam też, czy mogę tę Koronkę powielić. Otrzymałam zezwolenie. Zrobiłam 20 kopii, rozdałam rodzinie oraz niektórym sąsiadom.

Z radością mogę stwierdzić, że zauważyłam zmiany w mojej rodzinie, a także u sąsiadów. Pokochałam tę Koronkę i modlę się nią codziennie – nie tylko w wyznaczonym terminie. Modlę się za swoją rodzinę, za naszego Księdza Biskupa, za kapłanów i w innych intencjach. Wierzę, że Duch Święty i Maryja dokonają reszty.

Czesława

Myśli wybrane

Moja dusza dojrzewała w tyglu zewnętrznych i wewnętrznych doświadczeń.
św. Teresa od Dzieciątka Jezus

Z galerii